Sprzedaż hurtowa

img-absolute.png

Żwirki silikonowe i bentonitowe.

Ponieważ jesteśmy producentem żwirku dla kotów, możesz z nami nawiązać współpracę wiążącą się z większymi wolumenami. Jeśli interesuje Cię zakup hurtowy żwirku bentonitowego lub kupno żwirku silikonowego w hurcie – skontaktuj się z nami.

Mamy doświadczenie w obsłudze sieci handlowych, więc jeśli jesteś menedżerem zakupowym – złóż zapytanie lub zadzwoń do nas.

Oferta Felinea dla odbiorców hurtowych charakteryzuje się dużą elastycznością. Z chęcią odpowiemy nawet na najbardziej nietypowe pytania dotyczące wyceny lub współpracy. Zadaj je, pisząc na adres biznes@felinea.pl lub skorzystaj z poniższego formularza zapytania. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie naszymi produktami.

Prowadzisz schronisko dla zwierząt lub dom tymczasowy? Napisz do nas, aby otrzymać specjalne warunki współpracy. W Felinea cenimy sobie Wasze bezinteresowne zaangażowanie i tą małą cegiełką chcemy dołożyć się do pracy nad światem, w którym koty mają lepsze życie.