O nas

img-absolute.png

Cześć, tu Felinea!

Jesteśmy firmą produkującą najwyższej jakości żwirki bentonitowe i silikatowe dla kotów.

Pracujemy codziennie, aby zapewnić Twojemu kotu bezpieczny i zdrowy dom. Wszystkie nasze produkty są produkowane wyłącznie w oparciu o naturalne składniki. Naszym priorytetem jest Twoja wygoda i zadowolenie mruczącego pupila. Nasze produkty: żwirki bentonitowe oraz żwirki silikatowe

Zajęliśmy się kocim żwirkiem, bo zauważyliśmy, że właściciele kotów mają mało alternatyw. Jeśli ich zwierzę nie polubi jednego z 3-4 popularnych propozycji, właściwie nie ma w czym wybierać. A praktyka pokazuje, że kocie łapki potrafią być bardzo delikatne i niezwykle wybredne…

Żeby nie było, że myślimy tylko o kotach – Wasz komfort jest dla nas równie ważny. Wspaniale jest być kocim opiekunem, jednak życie z mruczkiem pod jednym dachem nie powinno być poświęceniem. Dlatego nasze żwirki są praktycznie bezpyłowe, co czyni z nich produkty, z których mogą korzystać także alergicy.

Tworzymy nasze produkty z myślą o tym, abyś nie musiał zajmować się zbyt długo kocim żwirkiem. Przeznacz lepiej ten czas na zabawę z kotem, a resztę zostaw nam.

ZOBACZ, GDZIE KUPISZ NASZ ŻWIREK

Prowadzisz hurtownię, sklep zoologiczny i chcesz oferować produkty Felinea? A może zaopatrujesz w towar sieci handlowe? Napisz do nas i poznaj ofertę dla odbiorców hurtowych:
biznes@felinea.com