cats-paw.png

Jak tanio i wygodnie zaopatrywać się w żwirek silikonowy dla kota?

Statystyki pokazują, że jest cała rzesza osób, która zapomina o zakupie żwirku dla kota. Stąd choćby częste zapytania do wyszukiwarki o to, gdzie można kupić wypełnienie do kuwety w niedzielę niehandlową. My mamy dla Ciebie inną propozycję, czyli rozwiązanie, dzięki któremu nigdy nie zapomnisz o zakupie żwirku dla kota. Prawdą jest, że prędzej żwirek dla… Czytaj dalej Jak tanio i wygodnie zaopatrywać się w żwirek silikonowy dla kota?

206
Bez kategorii

8min

Marta Paepke

żwirek silikonowy dla kota

Statystyki pokazują, że jest cała rzesza osób, która zapomina o zakupie żwirku dla kota. Stąd choćby częste zapytania do wyszukiwarki o to, gdzie można kupić wypełnienie do kuwety w niedzielę niehandlową. My mamy dla Ciebie inną propozycję, czyli rozwiązanie, dzięki któremu nigdy nie zapomnisz o zakupie żwirku dla kota.

Prawdą jest, że prędzej żwirek dla kota kupimy w dzień wolny dokonamy w wiejskim sklepie, niż na stacji benzynowej. Jeśli zdołasz kupić żwirek dla kota w niedzielę, to nie licz na to, że będziesz wybierać pomiędzy silikonowym, bentonitowym, a kukurydzianym – prawdopodobnie powinieneś być zadowolony z tego, że w ogóle go dostałeś wsklepie w wolny dzień.

Co więc zrobić z tym fantem? Skutecznym rozwiązaniem może być regularne zaopatrywanie się w żwirek. Możesz kupować cyklicznie żwirek silikonowy na Allegro lub innym ulubionym marketplace. Znajdziesz tam także nasze produkty. My jednak mamy dla Ciebie jeszcze lepsze rozwiązanie, którym jest miesięczna subskrypcja żwirku.

Na czym polega subskrypcja żwirku dla kota?

Subskrypcja żwirku silikonowego Felinea dla kota to nic innego, jak umówienie się z nami na comiesięczną dostawę produktu pod Twoje drzwi, w dokładnie takiej ilości, jakiej potrzebujesz. Zyskujesz na tym:

  • czas, bo nie musisz co miesiąc ponawiać zamówienia,
  • pieniądze, bo dla subskrybentów proponujemy zdecydowanie najlepszą cenę (to tak w temacie tego, jeśli interesuje Cię tani żwirek dla kota),
  • jeszcze więcej pieniędzy, jeśli np. zdecydujesz się zapłacić za rok z góry,
  • miejsce – bo nie musisz wybierać ilości żwirku, która da Ci darmową wysyłkę, a po prostu zamawiasz tyle, ile potrzebujesz i nie robisz z domu magazynu,
  • zdrowie swojego kota – (tak, tak!) bo rzadsze zmiany rodzaju żwirku to mniejsze ryzyko chorób układu moczowego (co szczególnie powinno interesować właścicieli kotów z wrażliwymi pęcherzami, a takich – jak wynika z naszej wiedzy – nie brakuje).

Gdziew kupić żwirek silikonowy dla kota w subskrypcji?

Jeśli jesteś już przekonany do tego, co proponujemy, zapraszamy na stronę: https://felinea.pl/miesieczna-subskrypcja-zwirku/

Tam możesz dokonać zamówienia próbnego pakietu, bo przecież nie chcemy, abyś kupował “kota w worku”. Po kilku dniach skontaktujemy się z Tobą, aby spytać o opinię Twojego kota o żwirku Felinea i ustalimy szczegóły subskrypcji. Jak przekonasz się po lekturze cenika – tani żwirek silikonowy dla kota jest na wyciągnięcie ręki. I to w jakości, której naprawdęnie spodziewasz się po jego cenie.

Czy żwirek silikonowy dla kota to najlepszy wybór?

Żwirek silikatowy (nazywany też żwirkiem silikonowym) to jedna z opcji, którą możesz wybrać do wypełnienia swojej kuwety. Czy jest najlepszy? To zależy. Jeśli odpowiada Twojemu kotu (a to zdecydowanie najważniejszy czynnik przy podejmowaniu tej decyzji), Ty zapewne będziesz zachwycony sposobem, w jaki się go sprząta. Żwirek silikonowy, który pozyskiwany jest z krzemionki, to zdecydowanie najbardziej chłonny produkt na rynku. Świetnie niweluje zapachy (nawet jeśli nie jest to żwirek o zapachu lawendy), a na dodatek wystarczy raz w tygodniu po prostu go wymienić. W przeciwieństwie do żwirków zbrylających i ekologicznych, używając żwirku Felinea korzystanie z łopatki do kuwety ograniczysz do minimum.

cats-paw2.png

Najnowsze artykuły

ZOBACZ WIĘCEJ